Fakultní seznamovák pořádaný studenty
z Fakulty informatiky a statistiky
5.9. - 9.9. 2022
Letos nás čeká již jedenáctý ročník Fakultního seznamováku, kterým už prošlo tisíce spokojených prváků. Na co se můžeš těšit? Spoustu zábavy s novými kamarády z fakulty, různé seznamovací a sportovní aktivity a samozřejmě se dozvíš i něco o škole.
Přihláška na seznamovák
Kdy, kam a za kolik?
5.9. - 9.9. 2022
5 dní, 4 noci
Záloha předem: 990 Kč
Doplatek na místě: 1990 Kč
Juniorcamp Tobogán Nová Živohošť,
hned u Slapské přehrady
V ceně našeho seznamováku je ubytování na 5 dní (4 noci) s plnou penzí. Samozřejmostí jsou i všechny teambuildingovky, colorfight, sporty, šlapadla a další aktivity (jen u beerpongu si zaplatíš pivka), můžeš se těšit i na super ceny od sponzorů. Ubytování je zařízeno hned u Slapské přehrady v areálu Juniorcamp Tobogán na Nové Živohošti. Jezdíme sem už víc jak 10 let a nemůžeme si to tu vynachválit.
Studentský seznamovák
Sami jsme si prošli tím, co Tě čeká a rádi Ti se vším pomůžeme. Celou dobu budeš se spolužáky a instruktory přímo z fakulty a Tvého oboru. Najdeš si tak super partu do prvního semestru a hned půjde všechno líp.
Pět dní
Pět dní s plnou penzí je prostě tak akorát. Navíc jsme vyvážili poměr nových informací, zábavy a sportu, takže ti nic neunikne. Ale rozhodně se budeš bavit a najdeš si svou partu spolužáků.
Plno aktivit
V průběhu seznamováku se rozhodně nudit nebudeš. Máme připravenou tunu seznamovacích a teambuildingových her, některé jsou dokonce z naší dílny. Dále se můžeš těšit na beerpong, colorfight, zorbing fotbal, táborák, sporty, šlapadla, deskovky a další.
Skvělý areál na Slapech
Celou dobu budeme ve skvělém areálu na Nové Živohošti s tobogánem přímo do Slapské přehrady. Je tu spousta prostoru na všechny různé aktivity a sporty. Areál zařizuje plnou penzi a vaří tu fakt skvěle! V areálu jsou všechny sporty a plno dalších věcí zdarma, například šlapadla.
Program
Seznamovací hry
Seznamovací a teambuildingové hry
Najít si dobrou partu je zdroj zábavy i studijních úspěchů. Na teambuildingovky jsme profíci a rozhodně o ně nebude nouze. Velká část z nich je navíc z naší dílny a každý rok je posouváme dál.
Colorfight
Colorfight
Tohle je přesně ta aktivita, která jde sice hrozně krásně popsat, ale nic jí nevyjádří tak dobře, jako si ji zažít na vlastní kůži (doslova). Pokud jsi na colorfightu nikdy nebyl/a, tak nevíš, o co přicházíš.
Beerpong
Beerpong
Vezmi dva kámoše, vytvořte tým a změřte síly s těmi nejlepšími v turnajovém klání. Na VŠE už je beerpong taková klasika, na turnajích v Praze se často setkáváme v rámci všech fakult.
Táborák
Táborák
Kytara, zpěv, buřty a nějaké to dobré pití – určitě Tě minimálně jedna z těchto věcí zaujala. Takovou atmosféru jako u táboráku zažiješ málokde, což je dost možná důvod, proč tam většina sedí ještě v šest ráno.
Info o škole
Přednášky a info o škole
Zajímá Tě, jak vytvořit rozvrh a zorientovat se v InSISu? Jaký cvičící je nejlepší nebo kde shánět materiály? Kam se jít najíst a jak je to vlastně s těmi kreditovými poukázkami? Tohle všechno se od nás dozvíš.
Další
A mnoho dalšího
Sporty, deskovky, párty hry, vědomostní kvízy a soutěže o ceny, hádání soundtracků, šlapadla, noční hra a další. Kdybychom zde měli vypsat všechno, tak by na to tato stránka nestačila.
Přihláška
Přihlášky na tuto fakultu jsou uzavřené.
Instruktoři
Jsme studenti z Fakulty informatiky a statistiky a připravili jsme pro Tebe tuhle super akci. Tady najdeš něco málo o nás.
Adam Multimédia
Jsem jeden z těch bláznů co se účastní všeho čeho se dá. Jsem členem mnoha organizací na VŠE i mimo a těšim se na začlenění i do tý vaší bandy.
Motto: "V jednoduchosti je síla."
Eliška Socioekonomická demografie
Jsem sportovně založená holčina, která je pro každou srandu. Snažím se být vždy veselá a brát věci s nadhledem. Žádný sport mi není cizí, ráda si ale i přečtu hezkou knížku, zajdu s kamarády na jedno (čti spíš tak 6) nebo podniknu nějaký ten výletík.
Motto: "Člověk nemůže dobře myslet, dobře milovat ani dobře spát, pokud dobře nepovečeřel"
Eliška Multimédia
Nejradši ze všeho cestuju, poznávám nový země a lidi. Jsem veselá a usměvavá, ráda hraju společenský hry u dobrýho piva nebo si zazpívám u taboráku.
Motto: "I don’t know where I’am going but I’m on my way."
Lukáš Informační média a služby
Rád pomáhám lidem a jsem pro každou špatnost. Najdeš mě na všech super akcích, proto jsem taky jedním z instrů na Fakultním seznamováku.
Matouš Aplikovaná Informatika
Jsem samozvaný expert na první ročník na FISu (bohužel ho nedělám poprvé... ani podruhé), takže se mě neboj na cokoliv zeptat. Mám rád všemožné sporty, obzvlášť ty, který zahrnují pivo!
Motto: "Just because you're trash doesn't mean you can't do great things. It's called garbage can, not garbage cannot."
Petr Aplikovaná Informatika
Když můžu, tak pomůžu, takže se mě neboj na cokoliv zeptat. A taky si mě lidé dost často zapamatovávají, ať už v pozitivním nebo negativním duchu.
Motto: "Pivo je tekutý chléb"
Zeptej se nás
Rádi ti odpovíme na všechny tvé dotazy nejen o seznamováku, ale i o škole. Můžeš nás kontaktovat skrze náš Facebook, Instagram, nebo email info@fakultniseznamovak.cz. Neboj se napsat taky instruktorům (kontakty najdeš v sekci instruktoři), od toho tu jsme. :)
Často kladené otázky
Na co se můžu těšit?
Ubytování a plnou penzi pro účastníky standardně nabízí fajnovej areál na Nové Živohošti na Slapech. Areál má k dispozici vybavené chatky, včetně lůžkovin a zásuvek. Na místě je rovněž zdarma wifi a sprchy s teplou vodou.

Od instruktorů je zajištěný doprovodný program tj. seznamovací a teambuildingové hry, přednášky o škole, oborech a studiu, color fight, zorbing fotbal, sportovní turnaje, beerpong, party s DJ, noční hra, adventure race, poker turnaj, slackline, minigolf, fotbálek, dárky a ceny od sponzorů, welcome drink, výlety, koupání, zapůjčení deskových her a veškerého sportovního vybavení - míče, rakety, hůlky na minigolf, frisbee, kroket, pétanque, atd…, nezapomeň, že máš možnost se během prázdnin (i po nich) ptát našich instruktorů na otázky nejen ohledně školy.

Využívání sportovišť, deskových her a šlapadel zdarma je samozřejmostí.
Jak je to s placením?
Celková cena se skládá ze dvou částí: záloha 990,- Kč předem na účet, který ti přijde e- mailem a na místě pak 1990,- Kč areálu.
Jak se mám přihlásit?
Stačí vyplnit přihláškový formulář a poté Ti přijde potvrzovací e-mail s instrukcemi k platbě a dalšími informacemi.
Jak to bude s dopravou?
V přihlášce zaškrtneš, jestli se dopravíš sám/sama, nebo jestli pojedeš autobusem s ostatními z Prahy. Autobus zajišťuje jeden z našich partnerů. Cena autobusem je celkem do 250 Kč za cestu tam a zpět. Pokud pojedeš autem, tak parkování je v areálu zdarma.
Co budeme jíst?
Areál nabízí plnou penzi po celou dobu seznamovacího pobytu, tedy snídaně, obědy i večeře. Jídla jsou celkem vydatná, ale pokud Ti to bude málo, tak v blízkosti je obchůdek, kde se dá koupit něco drobného také.

Pokud jsi vegetarián nebo máš nějaké speciální požadavky na stravu, tak není problém si v jídelně domluvit jídelníček speciálně pro Tebe.
Co si mám vzít s sebou?
Prakticky nic speciálního nepotřebuješ. Seznam věcí, které se můžou hodit, Ti před odjezdem pošleme mailem.
Je v areálu přístup k internetu?
Ano, v areálu je přístup na wifi, což například umožňuje, že Ti instruktoři můžou pomoci individuálně s tvým InSIS účtem a rozvrhem přímo na místě.
Můžu přijet na méně dní?
Pokud máš nabitý program, ale nechceš o seznamovák přijít, můžeš přijet jen na pár dní. Podle doby, kterou s námi strávíš, Ti upravíme cenu.
Je program povinný?
Co budeš na seznamováku dělat je jen a jen na tobě. Můžeš se zapojit do společných aktivit, zdarma si půjčit hry, sportovní vybavení, šlapadla anebo se jen opalovat na oblíbeném molu či navštívit místní bar.
Mám zdravotní komplikace, můžu jet taky?
Pokud máš specifické požadavky, nebo bereš pravidelně nějaké léky, napiš nám to do přihlášky a my se o vše postaráme.
Můžu platit ze Slovenska?
Ano. Máme vedený i eurový účet, takže je možné poslat platbu na zahraniční číslo účtu v eurech, a to bez poplatků! Bližší informace Ti přijdou po vyplnění přihlášky.
Pokud mám dotaz, komu mám napsat?
Na zápisech si v obálce mimo jiné dostal/a dopis od jednoho z instruktorů Tvé fakulty, na kterém jsou uvedeny kontakty na něj. Případně se podívej na přehled všech instruktorů, který je uveden i s kontakty na těchto stránkách. Neboj se napsat na Facebook, Instagram, či nejtradičněji e-mail.
Něco málo o nás
Jsme velká parta nadšenců a zároveň studentů ze starších ročníků všech fakult, kteří chtěli dát možnost vytvořit si takovou skvělou partu i nastupujícím prvákům. A to byl impuls pro vytvoření této nezapomenutelné akce, kterou se rok od roku snažíme vylepšovat tak, aby si každý na našem žlutém seznamováku našel kamarády na celý život!
Partneři našeho seznamováku