Fakultní seznamovák na Slapech
pro podnikohospodářskou fakultu
26.8. - 30.8. 2018
Přihláška
Pojeď s námi na Fakultní seznamovák pořádaný studenty z tvojí fakulty!
Letos nás čeká již sedmý ročník Fakultního seznamováku, kterým už prošlo tisíce spokojených prváků. Na co se můžeš těšit? Spoustu zábavy s novými kamarády z fakulty, různé seznamovací a sportovní aktivity a taky se dozvíš něco o škole.
Přihláška na seznamovák
Studentský
Nejlíp Ti rozumíme, protože jsme si sami prošli tím, co Tě čeká. Zažiješ tak super program, který je celý dobrovolný, a večerní párty budou taky stát za to!
Fakultní
Celou dobu budeš se spolužáky přímo z fakulty a Tvého oboru. Najdeš si tak super partu do prvního semestru a hned půjde všechno líp.
Ani krátký, ani dlouhý
5 dní s plnou penzí je prostě tak akorát. Navíc jsme vyvážili poměr nových informací, zábavy a sportu, takže ti nic neunikne, ale rozhodně se budeš bavit!
Na Slapech
Super areál s tobogánem do Slapské přehrady. Je tu spousta prostoru na všechny různé aktivity. Areál zařizuje plnou penzi (vaří tu skvěle) a plno věcí zdarma, například šlapadla.
Instruktoři z tvojí fakulty
Instruktoři jsou starší spolužáci z tvojí fakulty, moc rádi ti pomůžou s čímkoli ohledně školy. Čeká tě i přednáška o předmětech a učitelích, se kterými se první semestr setkáš.
Hosté
Hosté z VŠE s námi stráví jedno odpoledne, kde si s námi sednou a taky přihodí rady co a jak.
Kdy a za kolik?
Seznamovák pro studenty podnikohospodářské fakulty se koná 26.8. - 30.8.
Po podání přihlášky zaplatíš 990 Kč a pak na místě areálu ještě 1280 Kč. V ceně pro Tebe máme například colorfight, adventure race a další aktivity. Areál pro Tebe zajišťuje ubytování a plnou penzi s možností využit veškeré zařízení zdarma - šlapadla, minigolf, tobogán a další. Za aktivity jako je beerpong si zaplatíš svoje pivka.

Hodně nám píšete, jestli se ještě můžete přihlásit, proto prodlužujeme podávání přihlášek!
Seznamovací hry
Colorfight
Táborák
Beerpong za malý poplatek
Diskotéka
Šlapadla
Adventure race
Jóga
Noční hra
Paintball za malý poplatek
Tobogán
Minigolf
Volejbal
Ping pong
Výlety
Alkohry
Lanové centrum za malý poplatek
Fotbálek
Přednášky
Teambuildingové hry
Hry po 22. hodině
Deskovky
Spousta zábavy s instruktory
a další...
Instruktoři
Jsme studenti z podnikohospodářské fakulty a připravili jsme pro Tebe tuhle super akci. Tady najdeš něco málo o nás.
Pavel Podniková ekonomika a management
Jsem tak trochu flákač a dělám věci na hraně toho, co se musí. Bohužel ne vždy mi to vyjde, a proto chci ostatním poradit, na co se vykašlat můžou a na co zase nesmí. Rád se bavím, rád poznávám nové lidi a nesnáším nudu.
Motto: "Chlast je největší metla lidstva, ale zametat se musí."
Kari Podniková ekonomika a management
Ráda se bavím a poznávám nové lidi, jsem pro každou srandu, ale nebojím se brát věci zodpovědně.
Motto: "Kdyby bylo všechno jednoduchý, byla by to nuda."
Vojta Podniková ekonomika a management
Protože mám rád lidi a vyznám se ve VŠE.
Motto: "( ͡° ͜ʖ ͡°)"
Ivo Podniková ekonomika a management
Jsem zodpovědný, ale nic nehrotím, nejedeme na pionýrský tábor. Nechám se lehce překecat k jakýmkoli vylomeninám.
Motto: "Krása je jako alkohol. Dokud si jí užíváme s mírou a občas ji oceníme, nijak nám neublíží. Pokud v ní však někdo začne hledat smysl života a náhražku víry, stane se z něj troska.” avšak… “Kdo nezvrací, pije pod své možnosti!"
Pája Národní hospodářství
Proč jsem dobrý instruktor?
Až se mnou dáš stolní fotbálek a pivko, tak uvidíš!
Motto: "Cestování není nikdy otázkou peněz, nýbrž odvahy."
Mrkni na video z minulých let!
Přihláška
Máš nějaké otázky?
Často kladené otázky
Na co se můžu těšit?
Od instruktorů je zajištěný doprovodný program tj. seznamovací a teambuildingové hry, party s DJ, noční hra, adventure race, colour fight, sportovní turnaje, poker turnaje, slackline, minigolf, fotbálek, dary a ceny od sponzorů, welcome drink, festival (improvizační divadlo, workshopy), výlety, koupání, zapůjčení deskových her a veškerého sportovního vybavení, jako jsou míče, rakety, hůlky na minigolf, frisbee, kroket, pétanque, atd…, přednášky učitelů, hostů a nás studentů, možnost se během prázdnin (i po nich) ptát našich instruktorů na otázky nejen ohledně školy a další.

Cena: předem: 990 Kč na účet, který ti přijde mailem + na místě: 1280 Kč areálu.

Ubytování a plnou penzi pro účastníky standardně nabízí fajnovej areál na Nové Živohošti na Slapech. Areál má k dispozici vybavené chatky, včetně lůžkovin a zásuvek. Na místě je rovněž zdarma wifi a sprchy s teplou vodou. Využívání sportovišť a šlapadel zdarma je samozřejmostí.

Na seznamováku je možné se rozhodnout pro další aktivity za malý poplatek jako oblíbený „Beerpong„, paintball, nebo lanáč.
Jak se mám přihlásit?
Stačí vyplnit přihláškový formulář a poté Ti přijde potvrzovací e-mail s instrukcemi k platbě a dalšími informacemi.
Jak to bude s dopravou?
V přihlášce zaškrtneš, jestli se dopravíš sám nebo jestli pojedeš autobusem s ostatními z Prahy. Autobus zajišťuje jeden z našich partnerů. Cena autobusem je celkem do 200 Kč za cestu tam a zpět. Pokud pojedeš autem, tak parkování je na místě zdarma.
Co budeme jíst?
Areál nabízí plnou penzi po celou dobu seznamovacího pobytu, tedy snídaně, obědy i večeře. Jídla jsou celkem vydatná, ale pokud ti to bude málo, tak v blízkosti je obchůdek, kde se dá koupit něco drobného také. Pokud jsi vegetarián nebo máš nějaké speciální požadavky na stravu, tak není problém si v jídelně domluvit jídelníček speciálně pro tebe.
Co si mám vzít s sebou?
Prakticky nic speciálního nepotřebuješ. Seznam věcí, které se můžou hodit, ti před odjezdem pošleme mailem.
Dostanu se v areálu seznamováku na internet?
Ano, v areálu je přístup na wifi, což například umožňuje, že ti instruktoři můžou pomoci individuálně s tvým InSIS účtem a rozvrhem přímo na místě.
Můžu přijet na méně dní?
Pokud máš nabitý program, ale nechceš o seznamovák přijít, můžeš přijet jen na pár dní. Podle doby, kterou s námi strávíš, ti upravíme cenu.
Je program povinný?
Co budeš na seznamováku dělat je jen a jen na tobě. Můžeš se zapojit do společných aktivit, zdarma půjčit hry, sportovní vybavení, loďky a šlapadla a nebo se jen opalovat a navšívit místní bar.
Mám zdravotní komplikace, můžu jet taky?
Pokud máš specifické požadavky, nebo bereš pravidelně nějaké léky, napiš nám to do přihlášky a my se o Vše postaráme.
Můžu platit ze Slovenska?
Ano. Máme účet u Fio banky, takže je možné poslat platbu na zahraniční číslo účtu v eurech a to bez poplatků! Bližší informace Ti přijdou po vyplnění přihlášky.
Hosté z VŠE
Nové informace získáš nejen od nás, ale i od hostů z VŠE. Postupně sem budou přibývat další.
oikos Praha z.s.
Oikos je studentská organizace za udržitelnou ekonomiku a management, Přináší studentům informace z různých oblastí udržitelného rozvoje a zároveň slouží jako platforma pro diskuzi. Cílem organizace není pouze porozumění ekologickým, sociálním a ekonomickým otázkám současné společnosti, ale také uplatnění získaných znalostí v praxi, v podnikání i každodenním životě.
Klub mladých manažerů
Klub mladých manažerů vznikl již v roce 2005 s cílem propojit různé generace manažerů a pomoci tak mladým nadějným studentům rozšířit si obzory a lépe nastartovat jejich budoucí kariéru.
Gaudeamus VŠE
Folklorní soubor Gaudeamus působí na české folklorní scéně již od roku 1949. Zřizovatelem je Vysoká škola ekonomická v Praze a jeho členy jsou studenti a absolventi VŠE a dalších pražských vysokých škol. Soubor tvoří taneční a pěvecká skupina a lidová muzika. Svou tvorbou se Gaudeamus zaměřuje na jevištní zpracování českého lidového umění.
Partneři našeho seznamováku