Fakultní seznamovák na Slapech
pro národohospodářskou fakultu
7.9. - 11.9. 2018
Přihláška
Pojeď s námi na Fakultní seznamovák pořádaný studenty z tvojí fakulty!
Letos nás čeká již sedmý ročník Fakultního seznamováku, kterým už prošlo tisíce spokojených prváků. Na co se můžeš těšit? Spoustu zábavy s novými kamarády z fakulty, různé seznamovací a sportovní aktivity a taky se dozvíš něco o škole.
Přihláška na seznamovák
Studentský
Nejlíp Ti rozumíme, protože jsme si sami prošli tím, co Tě čeká. Zažiješ tak super program, který je celý dobrovolný, a večerní párty budou taky stát za to!
Fakultní
Celou dobu budeš se spolužáky přímo z fakulty a Tvého oboru. Najdeš si tak super partu do prvního semestru a hned půjde všechno líp.
Ani krátký, ani dlouhý
5 dní s plnou penzí je prostě tak akorát. Navíc jsme vyvážili poměr nových informací, zábavy a sportu, takže ti nic neunikne, ale rozhodně se budeš bavit!
Na Slapech
Super areál s tobogánem do Slapské přehrady. Je tu spousta prostoru na všechny různé aktivity. Areál zařizuje plnou penzi (vaří tu skvěle) a plno věcí zdarma, například šlapadla.
Instruktoři z tvojí fakulty
Instruktoři jsou starší spolužáci z tvojí fakulty, moc rádi ti pomůžou s čímkoli ohledně školy. Čeká tě i přednáška o předmětech a učitelích, se kterými se první semestr setkáš.
Hosté
Hosté z VŠE s námi stráví jedno odpoledne, kde si s námi sednou a taky přihodí rady co a jak.
Kdy a za kolik?
Seznamovák pro studenty národohospodářské fakulty se koná 7.9. - 11.9.
Po podání přihlášky zaplatíš 990 Kč a pak na místě areálu ještě 1280 Kč. V ceně pro Tebe máme například colorfight, adventure race a další aktivity. Areál pro Tebe zajišťuje ubytování a plnou penzi s možností využit veškeré zařízení zdarma - šlapadla, minigolf, tobogán a další. Za aktivity jako je beerpong si zaplatíš svoje pivka.

Hodně nám píšete, jestli se ještě můžete přihlásit, proto prodlužujeme podávání přihlášek!
Seznamovací hry
Colorfight
Táborák
Beerpong za malý poplatek
Diskotéka
Šlapadla
Adventure race
Jóga
Noční hra
Paintball za malý poplatek
Tobogán
Minigolf
Volejbal
Ping pong
Výlety
Alkohry
Lanové centrum za malý poplatek
Fotbálek
Přednášky
Teambuildingové hry
Hry po 22. hodině
Deskovky
Spousta zábavy s instruktory
a další...
Instruktoři
Jsme studenti z národohospodářské fakulty a připravili jsme pro Tebe tuhle super akci. Tady najdeš něco málo o nás.
Pavel Národní hospodářství
Mám rád lidi a zábavu. Jsem ochotný a rád pomůžu s téměř čímkoli. Mám zkušenosti a motivaci a práce instruktora mě baví. Myslím, že dokážeme udělat nezapomenutelný (pokud nebudete mít okno) program!! Jo a nejlepší je táborák!
Motto: "Kdo dřív přijde, ten dřív leje."
Filip Národní hospodářství
Protože jsem šílenej.
Motto: "Hlavně se z toho neposrat."
Ema Ekonomie
Rada spoznávam nových ľudí, milujem zábavu a vždy ochotne pomôžem.
Motto: "You can always retake a class, but you can never relive a party."
Bára Ekonomie
Jsem komunikativní a ráda poznavám nové lidi a chci světový mír!
Motto: "Víc hlav ví víc než jeden Batman!"
Rob Národní hospodářství
Umím pracovat s lidmi, udělat srandu, v nouzi poradit a pomoct (když neudržíš ani hlavu nad mísou), ale hlavně mě to baví.
Motto: "Všichni kluci nejsou stejný! Každý je svině v něčem jiném."
Pája Národní hospodářství
Proč jsem dobrý instruktor?
Až se mnou dáš stolní fotbálek a pivko, tak uvidíš!
Motto: "Cestování není nikdy otázkou peněz, nýbrž odvahy."
Mrkni na video z minulých let!
Přihláška
Máš nějaké otázky?
Často kladené otázky
Na co se můžu těšit?
Od instruktorů je zajištěný doprovodný program tj. seznamovací a teambuildingové hry, party s DJ, noční hra, adventure race, colour fight, sportovní turnaje, poker turnaje, slackline, minigolf, fotbálek, dary a ceny od sponzorů, welcome drink, festival (improvizační divadlo, workshopy), výlety, koupání, zapůjčení deskových her a veškerého sportovního vybavení, jako jsou míče, rakety, hůlky na minigolf, frisbee, kroket, pétanque, atd…, přednášky učitelů, hostů a nás studentů, možnost se během prázdnin (i po nich) ptát našich instruktorů na otázky nejen ohledně školy a další.

Cena: předem: 990 Kč na účet, který ti přijde mailem + na místě: 1280 Kč areálu.

Ubytování a plnou penzi pro účastníky standardně nabízí fajnovej areál na Nové Živohošti na Slapech. Areál má k dispozici vybavené chatky, včetně lůžkovin a zásuvek. Na místě je rovněž zdarma wifi a sprchy s teplou vodou. Využívání sportovišť a šlapadel zdarma je samozřejmostí.

Na seznamováku je možné se rozhodnout pro další aktivity za malý poplatek jako oblíbený „Beerpong„, paintball, nebo lanáč.
Jak se mám přihlásit?
Stačí vyplnit přihláškový formulář a poté Ti přijde potvrzovací e-mail s instrukcemi k platbě a dalšími informacemi.
Jak to bude s dopravou?
V přihlášce zaškrtneš, jestli se dopravíš sám nebo jestli pojedeš autobusem s ostatními z Prahy. Autobus zajišťuje jeden z našich partnerů. Cena autobusem je celkem do 200 Kč za cestu tam a zpět. Pokud pojedeš autem, tak parkování je na místě zdarma.
Co budeme jíst?
Areál nabízí plnou penzi po celou dobu seznamovacího pobytu, tedy snídaně, obědy i večeře. Jídla jsou celkem vydatná, ale pokud ti to bude málo, tak v blízkosti je obchůdek, kde se dá koupit něco drobného také. Pokud jsi vegetarián nebo máš nějaké speciální požadavky na stravu, tak není problém si v jídelně domluvit jídelníček speciálně pro tebe.
Co si mám vzít s sebou?
Prakticky nic speciálního nepotřebuješ. Seznam věcí, které se můžou hodit, ti před odjezdem pošleme mailem.
Dostanu se v areálu seznamováku na internet?
Ano, v areálu je přístup na wifi, což například umožňuje, že ti instruktoři můžou pomoci individuálně s tvým InSIS účtem a rozvrhem přímo na místě.
Můžu přijet na méně dní?
Pokud máš nabitý program, ale nechceš o seznamovák přijít, můžeš přijet jen na pár dní. Podle doby, kterou s námi strávíš, ti upravíme cenu.
Je program povinný?
Co budeš na seznamováku dělat je jen a jen na tobě. Můžeš se zapojit do společných aktivit, zdarma půjčit hry, sportovní vybavení, loďky a šlapadla a nebo se jen opalovat a navšívit místní bar.
Mám zdravotní komplikace, můžu jet taky?
Pokud máš specifické požadavky, nebo bereš pravidelně nějaké léky, napiš nám to do přihlášky a my se o Vše postaráme.
Můžu platit ze Slovenska?
Ano. Máme účet u Fio banky, takže je možné poslat platbu na zahraniční číslo účtu v eurech a to bez poplatků! Bližší informace Ti přijdou po vyplnění přihlášky.
Partneři našeho seznamováku